Informacje o SRJ

Władze

Pierwszym prezesem Zarządu Stowarzyszenia był Roman Urbaniak. Pełnił on tę funkcję aż do 1997 roku.

W latach 1997-2001 prezesem Zarządu SRJ był Jacek Zięta.

W latach 2001-2005 prezesem Zarządu SRJ był Stanisław Krzysztof Jacobson.

W latach 2005-2017 prezesem Zarządu SRJ był Tomasz Kłoczewiak.

Obecny skład Zarządu Stowarzyszenia:

Władze

Prezes Zarządu

Cezary Kania
tel.: 22 822 02 60 lub 504 242 128
e-mail: c.kania@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Wiceprezes Zarządu

odpowiedzialny za kontakt z targami i urzędami
Marek Korytowski
tel.: 61 814 40 40 lub 601 820 578
e-mail: m.korytowski@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Wiceprezes Zarządu

odpowiedzialny za kontakt z targami i urzędami:
Paweł Wierzchowski
tel.: 602 252 776
e-mail: p.wierzchowski@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Skarbnik Stowarzyszenia

odpowiedzialna za media – gazeta, strona SRJ, Facebook SRJ
Kinga Saczewska
tel.: 504 522 144
e-mail: k.saczewska@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Członek Zarządu

Jerzy Sobisiak
e-mail: j.sobisiak@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Członek Zarządu

odpowiedzialny za media – gazeta, strona SRJ, Facebook SRJ
Robert Zięba
tel.: 695 775 999
e-mail: r.zieba@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Członek Zarządu

Ryszard Nowak
e-mail: r.nowak@srj.org.pl

czytaj więcej »
Władze

Członek Zarządu

Dariusz Latajka
e-mail: d.latajka@srj.org.pl

czytaj więcej »