Władze

Arkadiusz Stahl

W Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Jubilerskich jest od 2009 r.

Specjalista ds. wyceny diamentów oraz monet. Ukończył kurs oceny diamentów w HRD, jest ekspertem i rzeczoznawcą HRD oraz SRJ, współpracuje również z prokuraturą i sądami wyceniając produkty jubilerskie.

Od 2018 roku jest właścicielem rodzinnej firmy z tradycjami, której działalność zapoczątkowali jego rodzice w 1994 r. Firma zajmuje się hurtowym obrotem metali szlachetnych oraz sprzedażą ekskluzywnych wyrobów jubilerskich. Od niedawna przedsiębiorstwo zajęło się handlem kryptowalutami, odpowiadając tym samym na zainteresowanie Bitcoinem.

Praca jest jego pasją, docenia w niej zwłaszcza kontakt z ludźmi oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji. W jego opinii biżuteria fascynuje, ponieważ jej różnorodność przedstawia charakter artysty, który ją stworzył.

W wolnych chwilach nurkuje w wodach słonych (Egipt, Zanzibar, Chorwacja) oraz słodkich (nasze piękne polskie jeziora). Z zamiłowania do nurkowania wzięła się kolejna pasja: akwarystyka morska, która jest dla niego przypomnieniem podwodnych krajobrazów.

Arkadiusz Stahl