szkolenia

Certyfikowany ekspert diamentów IGI Antwerp

miejsce: Antwerpia
termin:
  1. 15-26 kwietnia 2024 r.
Od początku istnienia Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich, dbając o wysokie standardy i kwalifikacje Rzeczoznawców, współpracuje z wiodącymi instytutami gemmologicznymi w zakresie szkoleń dotyczących diamentów oszlifowanych. Najbliższe odbędzie się w IGI w Antwerpii, w jednym z najlepszych laboratoriów gemmologicznych na Świecie. 
Jest dedykowane wszystkim, którzy chcą zdobyć wiedzę o diamentach na najwyższym, światowym poziomie.
Szkolenie odbywające się w antwerpskim laboratorium IGI trwa 2 tygodnie (10 dni szkoleniowych). Jest to skondensowany czas, z dużą ilością wiedzy i praktyki. Obowiązkowe jest odbycie poprzedzającego kursu organizowanego przez SRJ w Warszawie, który stanowi przygotowanie do IGI.
SRJ dba o to, by rzeczoznawca, po pełnym szkoleniu eksperckim, odznaczał się fachowością w badaniu diamentów i wykonywaniu ekspertyz, a także posiadał umiejętności związane z przygotowaniem pełnej dokumentacji dla każdego diamentu. Wiąże się to z odpowiedzialnością i ryzykiem. Odbycie takiego szkolenia daje wysokie kwalifikacje i pewność w wykonywanych badaniach. Duży zakres posiadanej wiedzy pozwala na ograniczenie ryzyka i w pełni wiarygodną ocenę diamentu.
Koszt kursu to około 1950 euro.
Zapisy na kurs przyjmowane są wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy.