Władze

Robert Zięba

odpowiedzialny za media – czasopismo branżowe, strona internetowa, Facebook.

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydział Wzornictwa – Projektowanie biżuterii. Ukończył również studia podyplomowe – Rynek Sztuki i Antyków w Krakowie.

Drugie pokolenie firmy rodzinnej, kontynuuje tradycję prowadząc pracownię jubilerską, która powstała w 1978 roku. Ekspert w dziedzinie diamentów i wyrobów jubilerskich, mistrz złotnictwa. Spełnia się jako złotnik i fach ten nie jest mu obojętny, realizuje się artystycznie a nawet naucza zawodu. Do jednych z największych  sukcesów zawodowych zalicza udział w komisjach konkursowych targów Amberif oraz rozpoczęcie drugiej kadencji w Zarządzie SRJ.

Prywatnie jest bardzo zabieganym człowiekiem, jego największą pasją są biegi długodystansowe, w Polsce i na świecie. Bieganie nie buduje charakteru, bieganie go ujawnia co doskonale widać w ilości przebiegniętych przez Roberta maratonów charytatywnych na rzecz potrzebujących osób. Jego plany na przyszłość związane z SRJ to przede wszystkim rozwój i ciągłe dostosowywanie istniejącego profilu SRJ w social media oraz wzmocnienie charakteru lidera stowarzyszenia branżowego.

Robert Zięba